Історія лікознавства

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка медична література студентам і аспірантам медицина. фармакологія фармакологія. рецептура. токсикологія лікознавство фармакологія. токсикологія.
Історія лікознавства
Опис:
У книзі узагальнені літературні відомості і результати власних досліджень автора, що стосуються історії створення окремих лікарських засобів, ретроспективних аспектів зародження й розвитку вчення про медичні препарати, їхні фармакологічні групи, а в ширшому аспекті - лікознавства.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бухгалтерський облік і аудит. Термінологічний українсько-російско-англійський словник Зоологія Зоопсихологія з основами етології Психологія особистості Менеджмент організації Просторова організація систем послуг

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.