Історія психології Стародавнього світу і середніх віків

/ навчальна
посібник
Історія психології Стародавнього світу і середніх віків
Опис:У навчальному посібнику розглянуто методологічні основи і ранні періоди становлення, психології: міфологічний, що виражає первісний народний світогляд, Стародавнього світу, що охоплює психологічні вчення Китаю, Індії, Близького Сходу, Греції, Риму, а також період середньовіччя з його патристичною і схоластичною психологією.
Посібник призначений для студентів, аспірантів і дослідників у галузі історії психології.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.