Історія України. Довідник для випускників та абітурієнтів

/ Паперові книги
Україна навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам довідники для вступників історія
Історія України. Довідник для випускників та абітурієнтів
Опис:
Якщо ви маєте складати випускний іспит із історії України у школі або вступний до вищого навчального закладу – ця книга для вас.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Марко Вовчок. Повісті, оповідання, казки Усi твори за шкiльною програмою у стислому викладi. Українська і зарубіжна література. 5-11 класи Свіччине весілля Українська література. Сучасний довідник школяра і студента Про Міхаїла Глінку, Модеста Мусоргського, Соф`ю Ковалевьку, Константіна Ціолковського, Анну Ахматову Про Дєніса Давидова, Міхаїла Булгакова, Алєксандра Купрiна, Норгейта Тенцинга, Марiю Каллас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.