Історія України. Конспекти уроків. 8 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам історія
Історія України. Конспекти уроків. 8 клас
Опис:
Посібник складено згідно з чинною навчальною Програмою для 12-річної школи з курсу «Історія України. 8 клас». Видання містить орієнтовне календарно-тематичне планування і розробки уроків, зокрема узагальнення та тематичне оцінювання навчальних досягнень учнів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Розумні книжки. Тести. Перший рівень. Перші кроки. Для дітей 2-3 років Італійсько-український / українсько-італійський словник Візуальний словник. Англійська та французська мови / Visual English Dictionary / Visuel Dictionaire Francais Вік екстремізму. Коротка історія ХХ віку Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності НПК закону України "Про виконавче провадження". Станом на 15.01.2017

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.