Історія України в особах: Литовсько-польська доба

/ історична
не визначено
Історія України в особах: Литовсько-польська доба
Опис:
Історія України в особах: Литовсько-польська доба/Авт. колектив: О. Дзюба, М. Довбищенко, ... О. Русина (упоряд. і авт. передм.) та ін.— К.: Україна, 1997.— 272 с.
ISBN 966-524-022-6
Литовсько-польська доба в історії України —-метри століття, оповиті серпанком забуття, сповнені таємниць і парадоксів Вони немов випали з пам'яті суспільства. Так склалося, що між Батиєвою навалою та Хмельниччиною наші сучасники схильні бачити глуху порожнечу, хоч подіям, котрі відбувалися в цей період, не бракувало ні драматизму, ні історичної величі Наблизити до нас згадану епоху покликана ця книга.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Барона фон-Мюнхгаузена дивовижні мандрівки та пригоди на воді й на суші, розказані ним за чаркою в колі своїх друзів Вибрані твори (вид. 2007) Зозулята зими Selections (англ.) Vivere Memento! Anthologie deutschsprachiger Werke von Ivan Franko (нім.) Вибране

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.