Історія Візантії. Вступ до візантиністики

/ Паперові книги
європа історія
Історія Візантії. Вступ до візантиністики
Опис:
   Підручник висвітлює історію виникнення, розвитку, розквіту і падіння Візантійської  імперії, формування візантійської співдружності націй, історію візантійської церкви, культури та мистецтва, економіку, щоденне життя і менталітет візантійців.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Спогади з Полісся, Волині і Литви Різні домашні тварини: живі й мертві Ідентичність Франції. Книга 2. Люди і речі Історія країн Центрально-Східної Європи. Кінець ХХ — початок ХХІ століття. Навчальний посібник Українська трудова імміграція в Італії. 1991-2011 рр. Українсько-французький розмовник / Ukrainien-Francais Guide De Conversation

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.