Історики-медієвісти сучасної України: довідник

/ наукова
довідник
Історики-медієвісти сучасної України: довідник
Опис:
Довідник містить данні про істориків-медієвістів сучасної України: зібрана інформація про дисертації і монографії, в яких вивчається історія середніх віків, визначені наукові інтереси вчених. У вступній статті висвітлені головні тенденції розвитку української медієвістики в ХІХ – на початку ХХІ ст. В заключній частині довідника наводяться телефони і електронні адреси найбільших наукових центрів України, де працюють історики-медієвісти.
Видання адресоване вченим-історикам, студентам вишів, широкому колу читачів, які цікавляться проблемами соціально-економічного, політичного та культурного поступу країн у добу середньовіччя.

Головко О.Б. Історики-медієвісти сучасної України: довідник / [відп. ред. С.А. Копилов]. — Кам'я нець-Подільський: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2016. — 68 с.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Украинская ССР: Административно-территориальное деление на 1 января 1979 года (рос.) Українська РСР: Адміністративно-територіальний поділ на 1 вересня 1946 року Адміністраційно-територіяльний поділ У.С.Р.Р. при 3-х ступневій системі врядування (за даними на 1 жовтня 1925 року) Архівна україніка у Великобританії. Попередній анотований перелік матеріалів Архівні матеріали з історії України в Канаді Микола Федорович Котляр: біобібліографічний покажчик

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.