Итальянский язык. Самоучитель для тех, кто действительно хочет его выучить (+ СD)

/ Паперові книги
вивчення мов світу самовчителі
Итальянский язык. Самоучитель для тех, кто действительно хочет его выучить (+ СD)
Опис:
Этот популярный самоучитель зарекомендовал себя как простое и эффективное пособие, предназначенное для русскоязычной аудитории.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Німецько-український, українсько-німецький словник. 6000 слів та виразів Французько-український, українсько-французький словник. 6000 слів і виразів Новий українсько-англійський юридичний словник. Близько 50 000 термінів / New Ukrainian-English Law Dictionary Сучасний іспансько-український українсько-іспанський словник. 42 000 слів і виразів Das Leseparadies 1 / Німецька мова. Книга для читання. Книга 1 Das Leseparadies / Німецька мова. Книга для читання. Книга 2

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.