Іван Франко. Перехреснi стежки

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Іван Франко. Перехреснi стежки
Опис:
Соціально-психологічний роман «Перехресні стежки» І. Франка побачив світ у 1900 році. В ньму письменник зображує тернисте життя адвоката Євгенiя Рафаловича, чесного громадського діяча-русина в Галичині, енергія якого повинна в значній мірі витрачатися на боротьбу з дрібними чварами і вторгненням політичних ворогів в його особисте життя.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Tom Sawyer. Level 5. Student's Book (+CD) Tom Sawyer. Level 5. Teacher’s Book 20000 Leagues Under the Sea. Book with CD. Level 2 20000 Leagues Under the Sea. Book with Glossary. Level 2 Moby Dick. Book with CD. Level 5 Moby Dick. Teacher's Book Pack. Level 5

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.