Іван Франко. Перехреснi стежки

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам література
Іван Франко. Перехреснi стежки
Опис:
Соціально-психологічний роман «Перехресні стежки» І. Франка побачив світ у 1900 році. В ньму письменник зображує тернисте життя адвоката Євгенiя Рафаловича, чесного громадського діяча-русина в Галичині, енергія якого повинна в значній мірі витрачатися на боротьбу з дрібними чварами і вторгненням політичних ворогів в його особисте життя.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Поль Елюар "Вибрані вірші" Економіка підприємства. Практикум Іранські народні казки Художня культура. 11 клас. Розробки уроків Дактилоскопічні дослідження Методика викладання дисциплін соціально-педагогічного циклу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.