Іван Котляревський

/ Паперові книги
біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи
Іван Котляревський
Опис:
«Здобув три вінці: на полі битви, як добрий воїн; на шляху мирного громадянського життя, як дбайливий вихователь багатьох гідних синів вітчизни; на ниві літератури, як полум'яний любитель мови рідної йому, їм створеної.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Володимир Івасюк. Перлини духовності України Микола Вінграновський. Степовий Сварог. Есе про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським Оракул духа - Григорій Сковорода НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.