Іван Вишенський (вид. 1911)

/ історична
не визначено
Іван Вишенський (вид. 1911)
Опис:
а Отся книжечка складав ся з трьох частий :
1. Іван Вишенський, руський писатель XVI. віку. — Написав Іван Франко. Се була популярна статя друкована 1892 р. в „Хліборобі" в Коломиї і видана тамже в троха повнїйшім тексті' окремою брошурою (ст. 26 малої 16-ки). Сю ста-тю передруковую з доповненвм, а власне після першого уступу вставляю в повнім тексті' свою статю „Дві унїї", друковану в „Буковинськім православнім календарі на звичайний рік 1891“ ст. 34—39.
2. Іван Вишенський, поема, друкована в збірцї „Із днїв журби" р. 1900, ст. 71—108.
3. „Обличеніе діявола миродержца и прелестныхъ ловъ его вѣка сего, скоро погибающихъ, отъ совлекшагося съ хитрр уплетенныхъ сѣтей его голяка и странника, ко другому будущему вѣку грядущаго учиненное", друковане в виданю проф. Голубева „Архивъ Югозападной Россіи, издаваемый коммиссіею для разбора древнихъ актовъ, состоящей при Кіевскомъ, Подольскомъ и Волынскомъ Генералъ-Губернаторѣ.
Ч. І., III. VII. Кіевъ 1887. Памятники литературной полемики православныхъ Южно-Руссцевъ съ латино-уніатами", ст. 19—24. Даю сему тво-рови коротший титул „Лови сего світа" і подаю його текст у перекладі' на нашу новочасну мову.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Барона фон-Мюнхгаузена дивовижні мандрівки та пригоди на воді й на суші, розказані ним за чаркою в колі своїх друзів Вибрані твори (вид. 2007) Зозулята зими Selections (англ.) Vivere Memento! Anthologie deutschsprachiger Werke von Ivan Franko (нім.) Вибране

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.