Как флегматику понять холерика, или Секреты семейной совместимости

/ Паперові книги
психологія і взаємини сімейні взаємини любов і шлюб. взаємини
Как флегматику понять холерика, или Секреты семейной совместимости
Опис:
Как вы думаете, если вечером на одной кухне соберутся мама-холерик, папа-флегматик, сын-меланхолик и бабушка-сангвиник, будут ли семейные посиделки тихими, или они превратятся в выяснение отношений с битьем посуды и криками типа «Никто меня здесь не понимает»? Откроем секрет: если все члены семьи прочитают эту книгу – этот вечер (впрочем, как и все остальные) будет мирным, спокойным и приятным для всех.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мова і міжкультурна комунікація Основи теорії мовної комунікації Психологічна енциклопедія. Від А до Я Людина. Суб'єкт. Вчинок. Філософсько-психологічні студії Характери, або звичаї нинішнього віку Як не впасти у депресію

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.