Как создать идею для лидера

/ Паперові книги
саморозвиток. мотивація лідерство. менеджмент
Как создать идею для лидера
Опис:
Это книжка-тренинг. Она откроет уникальные возможности поиска новых, прорывных идей для достижения успеха. Эти методы использовали более 400 выдающихся личностей, которые стали известными, знаменитыми, успешными.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Харизма лідера. Феномен харизми від А до Я Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути Дивись уперед. Надійний шлях до омріяного життя Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти Куди та як правильно писати скаргу, заяву, претензію, клопотання, щоб відстояти свої права

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.