Как стать Королем Ринга. Книга о боксе и победе

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок бойові мистецтва бокс
Как стать Королем Ринга. Книга о боксе и победе
Опис:
Бокс – это искусство, спорт, увлечение для настоящих мужчин. Бокс позволяет одерживать победы не только на ринге, но и в жизни, он тренирует волю и закаляет характер, воспитывает надежность и целеустремленность.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Організаційно-педагогічні основи фізичного виховання і спорту студентів з особливими потребами Туристична карта. Східні Горгани Шахи Фішера. Всі 960 початкових позицій Журнал Щоденник Мандрівнички Журнал Щоденник Мандрівника НОК про легку атлетику та Володимира Куца, Юрія Сєдих, Валерія Борзова, Сергія Бубку, Наталію Добринську

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.