Как стать сильным конкурентом. Тактики достижения рыночного преимущества

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка менеджмент. лідерство саморозвиток. мотивація мотивація лідерство. менеджмент лідерство
Как стать сильным конкурентом. Тактики достижения рыночного преимущества
Опис:
О чем книга О том, благодаря чему отдельные компании становятся сильными конкурентами и завоевывают лидирующие позиции на своих рынках, и о том, что необходимо делать, как думать и чем рисковать, чтобы утвердиться на рынке, не упустить возможности и продолжать выигрывать даже тогда, когда ставки наиболее высоки.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Створення інноваторів. Як виховати молодь, яка змінить світ Стів Джобс. Людина, яка мислила по-іншому Шлях до Так. Як вести переговори, не здаючи позицій Я, управлінець,.. Результативний конфлікт. Незгода - це сила, що працює на вас Футболки і костюми. Поради для креативного бізнесу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.