Карты Таро в современном прочтении

езотерика і окультизм
Карты Таро в современном прочтении
Опис:

Книга посвящена ставшему весьма популярным в наши гаданию на картах Таро. Рассматривается, история, теория, символика этих карт. Рассказывается о методике предсказания будущего по картам Таро. В отличие от множества мистических, оккультных и герметических трактовок, в настоящей книге представлен наиболее простой, кристально ясный и доступный неподготовленному человеку способ истолкования карт колоды Таро, приведены таблицы ключевых слов, максимально облегчающих чтение раскладов.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Арійський Стандарт. Технологія переходу в Простір волі Україна масонська Знаки часу. Розпізнавання Українська старовинна магія. Отримай все, що бажаєш Таємниця матриці укрів-русів Діяння Римські. Християнські притчі Середньовіччя

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.