Каталог пергаментних документів центрального державного історичного архіву УРСР у Львові 1233-1799

/ наукова
довідник
Каталог пергаментних документів центрального державного історичного архіву УРСР у Львові 1233-1799
Опис:
Каталог — науково-довідкове видання, в якому описується 1100 грамот архіву за 1233—1799 pp. Більшість документів відображає соціально-економічні та політичні відносини на Україні в період феодалізму. Матеріали мають важливе значення для дослідження економічних зв’язків України з Росією, Молдавією, Трансільванією, Польщею, Грецією, Італією. Описані документи становлять інтерес для вивчення допоміжних історичних дисциплін (сфрагістики, хронології, палеографії), а також історії мистецтва, мови.

Кількість сторінок: 698

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

100 великих постатей і подій козацької України 100 великих постатей і подій козацької України Україна. Ukraine Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.