Херсон. План міста. 1: 18 000

/ Паперові книги
подорожі Україна
Херсон. План міста. 1: 18 000
Опис:
Карта города, раскинувшегося на правом берегу великого Днепра, на самом выходе его в Черное море. Сегодня в городе проживает более 425 тысяч человек, он является административным центром области, которую омывают сразу два моря – Черное и Азовское, где растут самые вкусные арбузы и самые сочные помидоры, и строятся корабли и зерноуборочные комбайны! План-карта города поможет вам найти все необходимые места в городе, полюбоваться его достопримечательностями.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Булава і серце Дорогоцiнна енциклопедія українського застiлля Кумедний світ бісеру Унiверсальна енциклопедiя сучасної господарочки Дорогоцiнна енциклопедiя нареченої Кімнатні рослини. Енциклопедичний довідник-порадник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.