Хімія. 9 клас

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам хімія загальна хімія
Хімія. 9 клас
Опис:
Підручник розширить і поглибить знання про світ речовин в залежності властивостей речовин від їхнього складу та будови. Виконання завдань різного формату, зокрема тестових, робота з алгоритмічними приписами, табличними даними, графіками, діаграмами сприятиме формуванню ваших навчальних компетентностей.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основи економічної теорії Основи наукових досліджень Вікова та педагогічна психологія Перша конституція Польщі. 1791. Спроба правового аналізу Руська національна філософія в контексті української історії та культури. Монографія Трансцендентальні горизонти свободи. Монографія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.