Хорватский язык. Начальный курс. (CD-ROM)

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство
Хорватский язык. Начальный курс. (CD-ROM)
Опис:
Обучение диалогической речи осуществляется с помощью поурочного диалога-образца и посредством создания ситуаций межкультурного общения и монологической речи с использованием аутентичного образца устного монологического сообщения.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українська народна мудрість для дітей Живлюще джерело. Кращі прислів'я та приказки українського народу "Хотінь безсенсовних отрута". 20 російських поетів "срібного віку" в українських перекладах Візантійський синдром. Постімперські хроніки України в 100 000 слів Українська мова. Довідник-порадник Книгоиздатель Александр Пушкин

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.