Київська область. Карта автошляхів. 1:250 000

/ Паперові книги
подорожі Україна
Київська область. Карта автошляхів. 1:250 000
Опис:
Карта укладена на найсучаснішій картографічній основі, складається з таких розділів: карти автомобільних шляхів Київськоїї області масштабу 1:250 000, планів найбільних міст області та покажчика назв населених пунктів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Ограждение участка. Ограды. Заборы. Калитки. Ворота Планирование загородного дома по Фэн-Шуй. Проектирование домов. Выбор оптимальных решений Быстро, вкусно, просто (миниатюрное издание) 300 самых главных итальянских слов "Кремлевская" программа ухода за ногами Каталог популярных проектов деревянных домов. Планы. Площадь застройки. Площадь помещений

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.