Клинический этикет. Учебное пособие

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам медицина. фармакологія охорону здоров'я. гігієна. валеологія
Клинический этикет. Учебное пособие
Опис:
Книга посвящена практическим вопросам медицинского этикета, с которыми сталкиваются медицинские работники. Рассматриваются различные составляющие медицинской деонтологии и этики: общая культура медицинского работника, нормы взаимоотношений врача (медсестры) и пациента, а также этические и юридические проблемы отдельных медицинских специальностей.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вивчаємо математику. Комплекс практичних матеріалів. Середній дошкільний вік Коли нема пророка на землі Російсько-український словник у 4 томах. Том 4. С-Я Старосвітські батюшки та матушки Українська мова. Теорія, завдання, тести Акушерство та гінекологія. У 4 томах. Том 4. Оперативна гінекологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.