Книга-тренажер для вашего мозга

/ Паперові книги
саморозвиток. мотивація поліпшення пам'яті і зору
Книга-тренажер для вашего мозга
Опис:
Вам известно, что головной мозг обладает невероятной пластичностью и поддается тренировке, подобно мышцам, которые накачивают в тренажерных залах? Автор этой удивительной книги предлагает читателю систему интеллектуальных упражнений, несложных по своей сути, но очень полезных, для того, чтобы увеличить показатели интеллекта, усовершенствовать мышление.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час Емоційний інтелект керівника Нічого правдивого й усе можливе Думай як фрік Навіщо потрібні чоловіки? Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.