Книжкова графіка митців Культур-Ліги

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія змі. книжкова справа Видавнича справа. книга. книгознавство
Книжкова графіка митців Культур-Ліги
Опис:
У модерністській культурі, відданість якій було задекларовано в ідеології Культур-Ліґи, ілюстрована книга була однією з найважливіших царин синтезу мистецтв і художніх експериментів.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Іслам і політика ідентичностей у Криму: від символічних війн до визнання культурного розмаїття Українська драматургія XVII–XVIII ст. Календарні звичаї та обряди японців Аромат Євшан-зілля. До 20-річчя національної революції 1988-1991 років Така житка… Культура повсякдення українців Чорнобильського Полісся (за матеріалами етнографічної експедиції 1994 р.) Українська народнопісенна творчість в українознавстві

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.