Код Вавилона

/ Паперові книги
художня література сучасна проза проза. жанри і течії детектив. трилер. бойовик детектив
Код Вавилона
Опис:
Что таят в себе шумерские таблички, найденные при раскопках Вавилона еще в начале XX века? Какую тайну, если за нее - почти через 100 лет! - готовы отдать не только богатства, но и жизнь совершенно разные люди? Что первично - вера или наука, могут ли они сосуществовать, а если да - то какова плата за это сосуществование?Логистик Крис Зарентин, нанятый доставить вавилонские редкости в один из музеев Европы, чтобы выжить, начинает собственное расследование.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мерехтіння зникань Герої народжуються на могилах героїв У знятому на плівку дні. Олесь Ульяненко Нічна розмова з Європою Моє поетичне ім'я Зимові діалоги

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.