Кольори і форми

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам кольори. форми
Кольори і форми
Опис:
Мета цієї книги — розвити увагу дошкільників про кольори і геометричні форми. Яскраві малюнки і цікаві вправи, розроблені кращими фахівцями в області дошкільної освіти, а також чудові і веселі герої — Марійка і Ведмідь— будуть сприяти розвиткові інтересу дитини до навчання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Збірник основних державних будівельних норм України щодо архітектурного та дизайнерського проектування малоповерхових житлових будинків та їх інтер'єрів Аналіз, моделювання та управління ризиками Теоретичні засади соціальної психології. Системний підхід Етнопсихологія Еволюція соціальної держави в Західній Європі. Історико-теоретичні  аспекти Відкриття металевих хімічних елементів. Легенди, міфи, та реалії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.