Кольори і форми

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам кольори. форми
Кольори і форми
Опис:
Мета цієї книги — розвити увагу дошкільників про кольори і геометричні форми. Яскраві малюнки і цікаві вправи, розроблені кращими фахівцями в області дошкільної освіти, а також чудові і веселі герої — Марійка і Ведмідь— будуть сприяти розвиткові інтересу дитини до навчання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мовленнєві намистинки для маленької дитинки. Мовлення від народження до 3 років Виправлення вад мовлення. Звуки К, Г, Ґ, Х Чудове Чудовисько. У 3 книгах. Книга 2. У країні жаховиськ Історія України. Конспекти уроків. 8 клас Струни серця. Пісенник Словник термінів зі спортивного права

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.