Комплект Аудіотренер. Английський швидко і легко (книга + СD-ROM)

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія мовознавство. філологічні науки загальне і прикладне мовознавство
Комплект Аудіотренер. Английський швидко і легко (книга + СD-ROM)
Опис:
Англійська швидко та легко це:• Тренування 500 англійських слів і виразів, задіяних у найважливіших комунікативних сферах;• Ефективне заучування слів: слухати, повторювати й одночасно контролювати правильність вимови;• Слова практично й наглядно розподілені за темами;• Слова та їхній переклад можна легко проглядати в додатковій книзі;• Ідеальне рішення для тих, хто без великих зусиль хоче розширити свій словниковий запас;• Буде корисним для школярів, студентів, службовців і всіх, хто потребує покращення своїх знань з мови.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українська народна мудрість для дітей Живлюще джерело. Кращі прислів'я та приказки українського народу "Хотінь безсенсовних отрута". 20 російських поетів "срібного віку" в українських перекладах Візантійський синдром. Постімперські хроніки України в 100 000 слів Українська мова. Довідник-порадник Книгоиздатель Александр Пушкин

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.