Конфликтология. Учебное пособие для бакалавров

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам психологія психологія мас. соціоніка
Конфликтология. Учебное пособие для бакалавров
Опис:
В данном учебном пособии, написанном в соответствии с Федеральным государственным образовательным стандартом РФ, с соблюдением принципа разумной достаточности, отражены практически все необходимые проблемы конфликтологии с учетом научных открытий последнего десятилетия, которые необходимо знать человеку, имеющему высшее образование.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Фінансовий ринок Функція судового контролю у кримінальному процесі Цивільне право України. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Юридичне документознавство. Навчальний посібник для підготовки до іспитів Явища Природи (комплект із 2 книг) Розвивальні тести для дітей 3-4 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.