Конституція моральності. Трансцендентальна антропологія і практична філософія

/ Паперові книги
суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії
Конституція моральності. Трансцендентальна антропологія і практична філософія
Опис:
“Конституція моральності” Т. Ренча – це сформульована автором у ключовому на його думку питанні філософії “Як загалом можливий людський світ?” оригінальна спроба антропологічного прочитання етики на засадах теоретичної синтези ранньої філософії мови Л.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Французька за кермом. Інтенсивний аудіокурс (+ 4 CD-ROM) Практичний курс англійської мови. Advanced. Підручник для студентів четвертого курсу Народна культура українців: життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 3. Зрілість. Жіноцтво. Жіноча субкультура Дзеркала ідентичності. Дослідження з історії уявлень та ідей в Україні XVI – початку XVIII століття Регіони великої єресі та околиці. Бруно Шульц і його міфологія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.