Конструювання електронно-обчислювальної апаратури

/ Паперові книги
наука і техніка радіоелектроніка, радіотехніка, зв'язок автоматика. телемеханіка
Конструювання електронно-обчислювальної апаратури
Опис:
В навчальному посібнику на основі узагальнення, систематизації, аналізу зарубіжних і вітчизняних джерел, наукового, педагогічного і виробничого досвіду авторів, викладені стан і основні конструктивно-технологічні напрямки побудови електронно-обчислювальної апаратури (ЕОА) з використанням поверхневого монтажу (ПМ).

Доступні формати:

папір

читайте також:

Рослинний світ Українських Карпат. Чорногора. Екологічні мандрівки Екологічні катастрофи у світі та в Україні Автотранспортні засоби категорій "В" і "С" Біологія. Термінологічний словник. 2200 термінів і понять Збірник задач з математики для абітурієнтів Збірник конкурсних задач з математики. Для абітурієнтів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.