Контури роду Драго-Сасів

/ Паперові книги
Україна наука і техніка історія географія. науки про землю допоміжні історичні дисципліни краєзнавство
Контури роду Драго-Сасів
Опис:
Автор на основі малознаних широкому читацькому загалу матеріалів щодо генези українського шляхетського роду Драго-Сасів на відповідному історичному тлі подає перипетії життя і боротьби предків сасівських родин, їхню вірність власній державності, давнім звичаям і традиціям.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Літопис самовидців. Дев'ять місяців українського спротиву Україна і світ. Класична давнина. Том 3 Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до пізньої античності. Том 1 Україна: хронологія розвитку. Імперська доба. 1800-1917 рр. Том 5 Україна: хронологія розвитку. 1917-2011. Том 6, книга 1 Україна-Європа: хронологія розвитку. 1800 - 2010 рр. Том 5

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.