Корабель шаленців

/ Паперові книги
художня література Українська література сучасна проза суспільство. держава. філософія філософія окремі проблеми і категорії філософії культурологія есе. кореспонденція
Корабель шаленців
Опис:
У суспільстві упродовж усієї історії людства завжди були такі особистості, які своїм психоемоційним станом суттєво відрізнялися від загалу. Їх часом називали божевільними чи психічно хворими безумцями — але де межа між безумством та геніальністю? Іноді таких людей іменували юродивими, але чи не могли вони глибше за інших пізнати світ і наблизитися до святості? Мандрівка «Кораб­лем шаленців» є унікальною нагодою простежити історію розвитку і трактування понять шаленства, ейфорії, манії, екстазу, юродства, мудрості і глупоти у літературі, живописі, психології, у суспільній та релігійній думці від античних часів до сьогодення — крізь різні культури та епохи. Книжка буде цікавою усім, хто захоплюється філософією, літературознавством, релігієзнавством, психологією, а зрештою — кожному, хто замислюється над людською природою і прагне глибше її пізнати.

Доступні формати:

PDF FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Вибрані твори: Дороги Фландрії. Зоосад Засліплення Вільям Батлер Єйтс. Вибрані твори Шеймас Гіні. Вибрані твори Кiнець свiту. Пiсля... Сага про космологічну долю людства у двох томах. Том 2 Теплі історії до кави. Теплі історії до шоколаду (комплект із 2 книг)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.