Короли мира

/ Паперові книги
дитяча література фентезі фантастика і фентезі
Короли мира
Опис:
В новой провокационной повести прекрасной и дерзкой Аси Петровой, победителя конкурса "Книгуру" (2011), автора книг "Волки на парашютах", "Кто не умер, танцуйте диско!", "Чувства, у которых болят зубы", под изысканным флёром Парижа открывается главный вопрос: можно ли ожить, если однажды умер, и можно ли продолжать любить, перестав страдать?Знаменитый парижский художник, кот без сапог, колдун и правнук чёртовой бабушки, загадочный Гинзбур мечтает осчастливить человечество, подарив ему любовь без боли.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Солоденьке на денці пирога Креативне малювання. Дудлінг для дітей Молдавські народні казки Дім, що його спорудив собі Джек Касперіада. Незвичайні пригоди звичайної родини Літо

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.