Костюмы народов с древности до XIX века

/ Паперові книги
мистецтво. культура. Світлина мода
Костюмы народов с древности до XIX века
Опис:
Мир людей прошлого - сколько привлекательного в этих словах для живущих сегодня! Какая панорама развертывается перед нами! Особенно если перед нами - зримые образы владык и простых людей, давно канувших в небытие, как в этом альбоме.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Українське народне декоративне мистецтво Івано-Франківськ на давній поштівці / Iwano-Frankiwsk auf alten Postkarten Слідами забутих пам’ятників Візуальне від античності до постсучасності Український кіноплакат 1920-х років. ВУФКУ / Ukrainian Film Poster of the 1920s. VUFKU "Земля" в кадрі Бориса Косарева / Borys Kosarev's View of "Earth"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.