Кожному своє

фантастика художня література фантастика. фентезі альтернативна історія
Кожному своє
Опис:

Вчений-кібернетик Григорій Братишин розробляє програми, в яких можна моделювати історичні персонажі. Вчений може навіть «оживляти» цих персонажів.

В Україні відбувається переворот. До влади приходять колишні кагебісти. Дізнавшись про роботу вченого, заколотники хочуть, щоб він працював на них. Коли Григорій відмовляється, вони беруть у заручники його сина. Полковник, який переслідує Братишина, у конфлікті з ученим зазнав поразки. Розлючений, він наказує вбити сина Братишина. Юнак гине. Але чий він син насправді?..

У другій частині роману вчений віднайшов можливість входити в Інформаційне Поле Землі…

Доступні формати:

RTF PDF FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Людина-амфібія. Острів загиблих кораблів. Голова професора Доуеля Чарівний талісман Хлопець із пекла Мандри Гуллівера Понеділок починається в суботу Марсіанські хроніки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.