Красень Київ. Комплект листівок

/ Паперові книги
подорожі Україна
Красень Київ. Комплект листівок
Опис:
Кожне десятиліття додає власний штрих до портрету К и є в а - Великого Міста, Вічного Міста, Прекрасного Міста. Обличчя його змінюється так само, як змінюється зовнішність звичайної людини з плином життя, проте душа Києва залишається такою ж світлою, чистою, радісною - адже понад п'ятнадцять століть несе вона у собі Вічність і Божественний подих Творця.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Листівка Dobra Lystivka Лісові казки Листівка Dobra Lystivka У рожевому Листівка Dobra Lystivka В пошуках Листівка Dobra Lystivka Я хочу забрати тебе з собою Листівка Dobra Lystivka Шляхом надії та невизначеності Листівка Dobra Lystivka Кохання Кохання Кохання

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.