Кузькина мать. Хроника великого десятилетия

/ Паперові книги
історія історія ссср
Кузькина мать. Хроника великого десятилетия
Опис:
Новая книга выдающегося историка, писателя и военного аналитика Виктора Суворова, написанная в лучших традициях бестселлеров «Ледокол» и «Аквариум» — это грандиозная историческая реконструкция событий конца 1950-х — первой половины 1960-х годов, когда в результате противостояния СССР и США человечество оказалось на грани Третьей мировой войны, на волоске от гибели в глобальной ядерной катастрофе.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Лицарі Дикого Поля. Плугом і мушкетом. Український шлях до Чорного моря Тіні згаданих предків. Від склавинів до русинів. Прадавня Україна, Русь і походження українців Постаті. Нариси про діячів історії, політики, культури Усі гетьмани України. Легенди. Міфи. Біографії Крестовые походы. Войны Средневековья за Святую землю Психологія українського народу. В 2 книгах. Книга 1. Психологійний склад праукраїнської народності

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.