Le Coffret myst'erieux (+ audio CD)

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники домашнє читання
Le Coffret myst'erieux (+ audio CD)
Опис:
En 2420 la terre a bien changé : plus de ciel, plus de rivière… Luke et son copain vont être amené à découvrir un « coffret mystérieux » datant de 2008… Luke sort lentement de son sommeil.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Spoken English. Посібник з розмовної мови Німецька мова. Тематичні тексти. Завдання. Розмовні моделі Універсальний словник. Українська мова та література. 7 в 1 Політехнічний російсько-український словник Сучасний англо-український та українсько-англійський словник. 100 000 слів Менеджмент та маркетинг в громадському харчуванні. Тлумачний термінологічний словник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.