Лічба

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків виховання і педагогіка. психологія для батьків
Лічба
Опис:
Книга допоможе тим, хто знайомиться з цифрами і вчить лічити дитину-дошкільника. Виконуючи завдання, дитина в захоплюючій формі застосовуватиме послідовність перших 10 натуральних чисел, а головне – отримає задоволення від процесу пізнання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Тяжкохворі діти. Поради та рекомендації Весняні пригоди білченяти День народження - чарівні спогади на все життя! (комплект плакатів) День народження - чарівні спогади на все життя! Хлопчику (комплект плакатів) День народження - чарівні спогади на все життя! Дівчинці (комплект плакатів) Весела майстерня. Пригоди машинок. Багаторазові наліпки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.