Лепим из пластилина (+ пластилин)

/ Паперові книги
виховання дітей. книги для батьків дозвілля та творчість дітей дитяча література рукоділля і творчість дозвілля, творчість і хобі
Лепим из пластилина (+ пластилин)
Опис:
Помните, дорогие родители, как вы любили в детстве пластилин? А как в детском саду или в школе соревновались с ровесниками, кто лучше лепит? Как лепили много фигурок животных и устраивали зоопарк? А принцесс лепили и дворец для неё? А машины и деревья? А маму и папу? Расскажите об этом чудесном творческом занятии вашему ребенку, используя уникальную книгу «Лепим из пластилина».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Культура. Ілюстрована енциклопедія України Улюблена книга розумної дитини Незвичайна книжка. Для хлопців і дівчаток. Каже сіра Мишка. А де її початок? Незнайко на місяці Ілюзіонологія Усі дивовижні пригоди в лісовій школі (комплект із 4 книг + розклад занять)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.