Леся Українка

/ Паперові книги
біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи
Леся Українка
Опис:
Ее именем назван бульвар в Киеве, улицы в Москве, Львове, Ялте, Волынский национальный университет, несколько национальных театров… Это лучшее подтверждение того, что Леся Украинка – не только выдающаяся украинская писательница, но и человек, который много сделал для становления и развития отечественной культуры в целом.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Володимир Івасюк. Перлини духовності України Микола Вінграновський. Степовий Сварог. Есе про незабутні мандри Україною з Миколою Вінграновським Оракул духа - Григорій Сковорода НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії Абсолютний чемпіон

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.