Лев Гумилев. Тайна пассионарности

/ Паперові книги
історія
Лев Гумилев. Тайна пассионарности
Опис:
Почему некоторые народы, социумы, цивилизации переживают расцвет и упадок? Почему они порой распространяются на огромные территории, а затем рассыпаются в прах? Почему возникают великие переселения народов? На эти и другие вопросы постарался в своих работах ответить советский историк-этнолог и археолог Лев Николаевич Гумилёв.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Література, нація і модерність Твоя країна - Україна.  Енциклопедія українського народознавства Всесвітня історія. Довідник школяра і студента Шлях аріїв Проект "Україна", або Таємниця Михайла Грушевського Людяність в безодні пекла

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.