Лікарські рослини в народній медицині

/ наукова
праця
Лікарські рослини в народній медицині
Опис:
У книжці описуються рослини, які застосовують у народній медицині при різних захворюваннях, розповідається, як їх збирати, сушити і зберігати.

Книжка ілюстрована, вона розрахована на лікарів, біологів, на осіб, які цікавляться народною медициною, та на масового читача.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

90 років Біляївському району Українська Державність Brothers or Enemies: the Ukrainian National Movement and Russia from the 1840s to 1870s (англ.) Україна на межі тисячоліть (1991–2000 рр.) Українська науково-історична думка Галичини (1830-1894 рр.): рецепція національної історії Україна, яка шокує. Лабіринти історії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.