Літери читаємо, звуки вимовляємо. Для дітей 2-6 років

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам навчання читанню. розвиток мовлення
Літери читаємо, звуки вимовляємо. Для дітей 2-6 років
Опис:
Пропонований посібник входить до серії тренажерів “Тямущий дошколярик”, мета яких — прищепити малюкам інтерес до вивчення літер та опанування навичками читання.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Грамотійко. Інтелектуальний розвиток дітей 1-2 роки Практикум з фахових дисциплін спеціальності 8.03050901 "Облік і аудит" освітнього ступеня "Магістр" Злочинці з паралельного світу Фондовий ринок: Підручник. В 2-х книгах (Книга 1) Народна культура українців. Життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 5. Старість. Смерть. Культура вшанування небіжчиків Народна культура українців. Життєвий цикл людини. У 5 томах. Том 4. Зрілість. Чоловіки. Чоловіча субкультура

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.