Логопедия. Ринолалия

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам педагогіка психологія педагогічна психологія дефектологія
Логопедия. Ринолалия
Опис:
В учебном пособии рассматриваются этиология и патогенез врожденных расщелин верхней губы и неба, структура дефекта при небной патологии, представлена современная точка зрения на сроки и этапы проведения операций, доказана эффективность ранней пластики неба, описаны возможные речевые нарушения, а также предложена методика обследования и критерии оценки речевого развития выделенного контингента детей и логопедические технологии, адекватные современным методикам хирургического лечения детей раннего возраста.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Віра і дія "Медитації" Декарта у дзеркалі сучасних тлумачень Метафори і пам'ять. Вибрані есеї Кумран і рукописи Мертвого моря. Авторство, ідентифікація, історіографія Травнева Фудзі. Хайку Буття літературного твору. Аналітичне та інтерпретаційне моделювання

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.