Лондон. Биография

/ Паперові книги
європа історія
Лондон. Биография
Опис:
Многие из написанных Акройдом книг так или иначе связаны с жизнью Лондона и его прошлым, но эта книга посвящена ему полностью. Для Акройда Лондон — живой организм, растущий и меняющийся по своим законам, и потому «Лондон: Биография» — это скорее биография города, чем его история.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI папір

читайте також:

Ранньомодерна Європа Історія європейської цивілізації. Греція Блиск і вбогість середньовіччя. Історія з початком і кінцем Ордени кінця XVIII – середини ХХ століття з колекції Львівського історичного музею Історія Візантії. Вступ до візантиністики Українські історико-етнічні землі

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.