Лучшие хиты русского рока и эстрады под гитару. Выпуск 1

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам мистецтво. культура музика. музична освіта
Лучшие хиты русского рока и эстрады под гитару. Выпуск 1
Опис:
Это учебно-методическое пособие является логическим продолжением «Самоучителя» и направлено на еще более детальное изучение аккордов для гитары, их схем и последовательностей в различных тональностях, приемов аккомпанирования и вопросов транспонирования.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Фінансовий моніторинг на фондовому ринку в Україні. Монографія Цілі і завдання сучасного кримінального судочинства України Тіньова міжнародна торгівля. Макроекономічна теорія та фіксальні наслідки для України. Монографія Мегазбірка. Учнівські твори з української і зарубіжної літератури. 5-11 класи 1000 фактiв про Україну Техніка безпеки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.