Лучшие психологические тесты для школьного психолога

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам учителям шкільний психолог
Лучшие психологические тесты для школьного психолога
Опис:
Уникальность данного сборника заключается в том, что в нем представлены только лучшие тесты, предназначенные для исследования мышления, психических свойств личности, характера детей подросткового и юношеского возраста, позволяющие более глубоко осмыслить особенности и перспективы развития детей, принадлежащих к данной возрастной группе.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Я і Україна. 4 клас. Громадянська освіта. Природознавство. Зошити до підручника (комплект з 2 видань) Читаємо по складах, малюємо та співаємо! Зайчик Читаємо по складах, малюємо та співаємо! Коза сірая Читаємо по складах, малюємо та співаємо! Подоляночка Тести для підготовки до школи. Частина 1 Тестові завдання для перевірки знань. Українська мова. 9 клас

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.