Лучшие уроки. Рисуем детей

/ Паперові книги
хобі та дозвілля навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам рукоділля і творчість Образотворче мистецтво малювання і живопис для початківців мистецтво. культура. Світлина мистецтво. культура основи малювання і живопису портрет. фігура людини живопис олівцями, крейдою Образотворче мистецтво. дизайн
Лучшие уроки. Рисуем детей
Опис:
Карандаш – самый простой и доступный инструмент для художника, рисовать которым можно практически в любом месте. Рисовать карандашом детей просто и увлекательно.

Доступні формати:

папір

читайте також:

НПК закону України "Про виконавче провадження". Станом на 15.01.2017 Організація ресторанного господарства Основи охорони праці.Навчальний посібник Ресторанна справа. Асортимент, технологія і управління якістю продукції в сучасному ресторані НПК ЗУ "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" . Станом на 15.01.2017 НПК цивільного процесуального кодексу України. Станом на 15.01.2017 р.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.