Майдан. Революція Духу

/ Паперові книги
Україна художня література історія есе. кореспонденція
Майдан. Революція Духу
Опис:
  Видання розраховане на коло читачів, яким цікава контраверсійна точка зору на українську історію, політику і культуру. Публічні інтелектуали, громадські діячі, філософи, історики, письменники, художники, герої й очевидці революційних днів української історії в щоденниках, есе й ексклюзивних інтерв’ю розповіли про темний і світлий бік Майдану, версії причин і наслідків, «білих плям» і таємничих збігів у подіях листопада-лютого 2014 року.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Львів. Туристичний путівник Гетьман (комплект із 2 книг) Качанівка. Альбом автографів Львів Левинського. Місто і будівничий Київські етюди / Kyiv in sketches Українці Словаччини: Матеріальни вияви народної культури та мистецтва

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.